Referencje

 • Niniejszym potwierdzamy, że obsługa biura R. Kołodziejczyk w zakresie kompleksowego ubezpieczenia naszej firmy wykonywana jest przy zachowaniu wysokiej staranności. Kompetencja i profesjonalizm pracowników, szybka wymiana informacji i skuteczność działania spowodowały, że uznajemu biuro R. Kołodziejczyk za rzetelnego i wiarygodnego partnera w branży ubezpieczeniowej.

  Krzysztof Koperek
  V-ce Prezes

  Pobierz PDF
 • Bielenda Kosmetyki Naturalne sp zoo współpracuje z agencją ubezpieczeniową KOŁODZIEJCZYK UBEZPIECZENIA od 1999r. Prowadzona przez multiagencję obsługa jest w pełni profesjonalna, co pozwala nam co roku uzyskiwać optymalne składki przy jednoczesnej niezbędnej ochronie naszej firmy.

  Jacek Bielenda
  Członek Zarządu

  Pobierz PDF
 • Firma Kołodziejczyk Ubezpieczenia może pochwalić się dużym zasobem wiedzy na temat swojej działalności. Podczas współpracy, która trwa już od 2000 roku z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy przedsiębiorstwa to profesjonaliści.

  Wacław Dziurzyński
  Wiceprezes Zarządu

  Pobierz PDF
 • Firma Kołodziejczyk Ubezpieczenia reprezentowana przez Roberta Kołodziejczyka współpracuje z grupą Integer.pl SA od 1999 roku. W ramach zawartych umów świdaczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. Niniejszą opinią pragniemy potwierdzić wysoką skuteczność i profesjonalizm w działaniu.

  Krzysztof Kołpa
  Zarząd

  Pobierz PDF
 • Nasza współpraca zaowocowała znacznym rozszerzeniem zakresu ochrony ubezpieczeniowej przy jednoczesnym obniżeniu wysokości płaconych przez nas składek. Firma KOŁODZIEJCZYK UBEZPIECZENIA zapewnia fachowe doradztwo w dziedzinach związanych z ubezpieczeniami oraz pełny profesjonalizm prowadzonych działań.

  Krzysztof Franz
  Wspólnik

  Pobierz PDF

Partnerzy

GENERALI Ubezpieczenia ERGO HESTIA Allianz UNIQA WARTA WIENER COMPENSA PZU